FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Informacje ogólne


Informacje ogólne

Każde z miast posiada indywidualny, historycznie ukształtowany układ zabudowy. Aby można było skutecznie poruszać się w tej przestrzeni potrzebna jest informacja o znajdujących się tam obiektach oraz o drogach dojścia lub dojazdu do nich. Dostarczenie kompleksowej, w pełni zintegrowanej oraz spójnej plastycznie i czytelnej informacji jest głównym celem Systemu Informacji Miejskiej [SIM].

SIM, poza ułatwieniem poruszania się w przestrzeni miejskiej, ma umożliwić szerszy i wygodniejszy dostęp do informacji o mieście, jego zabytkach, muzeach, instytucjach kultury i innych atrakcjach turystycznych. System ponadto ma zachęcać do korzystania z miejskiej oferty kulturalnej, edukacyjnej i sportowej. Tak rozumiany System Informacji Miejskiej doskonale sprawdza się jako element promocji miasta i jego okolic.

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w projektowaniu SIM, uzupełnionemu o doświadczenia z branży drogowej i konstrukcyjnej, możemy zaoferować Państwu przygotowanie kompleksowych projektów obejmujących poza plastyką i architekturą szczegółowe rozwiązania technologiczno - materiałowe oraz precyzyjne oszacowanie kosztów budowy systemu.

W naszym dorobku projektowym znajduje się wykonanie kompleksowych opracowań systemów informacji miejskiej dla wielu znanych miast w kraju, w szczególności dla: Poznania, Wrocławia, Częstochowy, Gdyni, Olsztyna, Gniezna, Sandomierza, Tomaszowa Mazowieckiego, Płocka, Tychów i Kutna. Mieliśmy też okazję projektować wybrane elementy SIM dla: Warszawy – Ursynowa, Gdańska, Łodzi, Szczecina i Świnoujścia.

Na Państwa życzenie możemy przeprowadzić prezentację przybliżającą zagadnienia związane z projektowaniem, budową i utrzymaniem SIM. Posiadamy też bogaty zestaw prototypów wykonanych w celu umożliwienia oceny projektowanych rozwiązań.GaleriaInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólneInformacje ogólne